2009-08-25 19-óra Ipartelep - Alba volán 4-2

2009-09-08 19-óra Ipartelep - Műkedvelők 2-5

2009-08-15 18-óra Tilla Transz - Ipartelep 0-3

2009-09-22 19-óra Ipartelep - Varázs Kép 6-3

2009-10-02 19-óra Argon Csőszer - Ipartelep 3-2

2009-10-09  20-óra Ipartelep - Corner Police 6-4

2009-10-13  20 óra Ipartelep - Füredi Panzió FC 2-1

2009-10-27 19-óra Ipartelep - Campus (Impact Kft) 3-3

2009-11-06 18 óra Sporting - Ipartelep 3-5

2009-11-10 19 óra Pentelei Aszuk - Ipartelep 3-6

2009.09.01 Ma este, mikor odaértünk, a bajnokira derült ki, hogy ki is az ellenfél. Tavaly az A osztály élmezőnyébe tartozó, de megszünö és új néven újra induló csapat az ellenfél. Hát nem volt egy piskota a mecs. Az első gólt mi rúgtuk, de hamar fordított és 2:1-re már Ők vezettek.Aztán rúgtunk 3-rom kapufát és ők is hagytak ki helyzetet, de a szünet elött mi rúgtunk még egy gólt. 2:2-vel fordultunk. Sorcsere volt és nagy harc, de gólt csak mi értünk el. Nyertünk, pedig a spori nem igazán nekünk kedvezett. Volt olyan, hogy a közönség is felhőrdült, hogy hetes, csak a spori itélt másként. Ma a csapat nem vallott szégyent, söt egy értékes skalpot gyűjtött be. Szép volt fiúk!

Kacsa

2009-09-08 Tegnap esti foci kissé nem úgy síkerült, ahogy terveinkben szerepelt. Nagyon álmosan kezdtünk és az ellenfél hamar ki is használta első megingásunkat.Aztán kezdtünk ébredezni,csak a labda nem akart az ellenfél kapujában kikötni.Bezzeg nálunk öt perc alatt még kétszer. Persze ekkor már rohantunk az eredmény után, de az első játékrészben semmisem síkerült,viszont az ellenfél ismét lekontrázott minket.0:4 A második sor már tanult valamit a hibáinkból, de a góllővéssel ők is hadilábon álltak, pedig nagyon akartak.Aztán a vége fele megtört a jég és betaláltunk kétszer, de sajna közte megint volt egy kontra amit,ismét berúgtak. A végén az ellenfél egyik játékosa túlpörgött és jogosan kikülték, csak hogy forditva történt az az 1perc. Nem tudtunk átmenni a félpályán és még a Janinak kellet 2 bravúrt bemutattni.Igy maradt az 5:2-es vereség.  Megpróbálunk tanulni a hibáinkból és készülünk a következőre. Az pedig egy nehéz mecs lesz, egy jó ellenfél ellen.

HAJRÁ IPARTELEP!                                 Kacsa

2009-09-15 Hát sajna a tegnapi bajnokink elmaradt, mivel az ellenfél elfelejtett kiállni. A miértre nem tudjuk a választ. Mi, a szúrkolok és a spori jelen voltunk, de a Tilla Transzból senki sem érkezett. Igy csináltunk magunknak egy jó kis edzést. A két sor küzdött egymás ellen. Szerintem mi azért jól éreztük magunkat. Föleg, hogy elég sok néző elött edzettünk. Gratula a győztes sornak! Ja azok mi voltunk.                               HAJRÁ IPARTELEP!

Kacsa

2009.09.22 Hát nyerni mentünk és nyertünk is. Ismét sorcserés szisztémát játszottunk, csak az első sor szerkezete meglett változtatva. Ezen a meccsen bejött és talán mindenki feledtetni akarta a multkori kisiklást is. Volt 4:0 is, de egy kicsit tovább örültünk és igy a félidő 4:1 lett. A második félidő kicsít meglepő volt mert az embernek olyan érzése volt, mintha mi lennénk hátrányban. Sajna most a másik sor nem tudott igazán felpörögni és kissé álmosan játszott. "Csak" egy 2:2-es félidőt hoztak.Igy nyertünk 6:3-ra. Gond nincs, hisz legközelebb majd lehet, hogy ők hozzák a meccset. Igaz srácok? HAJRÁ IPARTELEP!                  Kacsa

2009-10-02 Sajna a mecs kezdése elött kiderült ,hogy nem lesz kapusunk.Attól függetlenül jól indult, hisz egyből az elején találtunk egy gólt. Aztán nem ment semmi sem. Játék nem volt, csak sok-sok hiba. Egy elöre dobott labdát elnéztek a védök és már 1:1 volt. Sajnos utánna volt több 3 a 2 elleni játék, de még kapura sem lőttünk belölük egyet sem. A második félidöben jött a hidegzuhany. A "kapusunk" rosszul ért a labdába és már is 2:1 volt az ellenfélnek. Rá 1 percre szögletből sorozatos hibák után ismét a hálonkban volt a labda. Nem és nem ment, pedig egy kipattanot síkerült gólra váltani. Aztán csak kínlodás, pedig ha egy kicsit játszunk, akkor góllokkal nyerünk. Igy még pontunk sem lett. 3: 2-re kikaptunk. Jövöhéten ennél sokkal több kell mindenkitől, ha nyerni akarunk! HAJRÁ IPARTELEP!

Kacsa

2009-10-27.Az ellenfél a tavalyi 2-dik helyezett csapat volt. Elég jól indult, hisz hamar 5 perces emberelönybe kerültünk. Amit ,csak helyzetekre tudtunk váltani, de mikor kiegészültek rövid időn bellül síkerült megszereznünk a vezetést. Gördülékeny volt a játék és sok helyzet volt. Sajna csak 4 kapufára fútotta belőle, de mi domináltunk. Sorcsere a szünetben és elég hamar egyenlitett az ellenfél. Aztán rákapcsolt a csapat és 3:1-re elhuztunk. Sajna megakadt a gépezet és néhány hiba és 3:3-ra módusult az eredmény, ami már nem változott. Ebben talán benne van a 4 hetes kényszer szűnet hatása is . Sajnos egymásban kerestük a hibát, pedig elösször saját magunkat kell megvízsgálni! Szerintem ma már többen másként látják a botlás okát. Én csak remélem, hogy igy van.Ne felejtse el senki mindenki hibázik és mi egy CSAPAT vagyunk! HAJRÁ IPARTELEP!      Kacsa

2009-11-06 Az ellenfélről tudni kell hogy az idén jutottak fel az osztályba ,fiatalok és elszántak.

A mérkőzésre eléggé tartalékosan álltunk fel, bár sokan vagyunk és mint egy csapat pótoljuk egymást amennyire tudjuk. Kapus poszton is ez történt. Nem is kezdődött jól a kezdés. Hamar kaptunk egy elkerülhető gólt majd szépítettünk egy hasonlóval. Ha kapus van a kapuban minden máskép alakul. Na de nincs miért elkenődni mert igaz az ellenfél újra vezetést szerzett a félidő végén már mi vezettünk. Akik nyugodtan játszottak a csúszós talajon azok nyernek. Úgy nézett ki. Második félidő már inkább a játékvezetőről szólt,mint a fociról. Szétfújta a játékot. Az ellenfél minden erejét latba vetette,de mi álltuk a sarat. A végére meg teljesen mattoltuk őket. A csapat játéka nem volt egy szenzáció de  3-pontot ért. Ez a lényeg. Na meg hogy Dana is vissza tért jót tett a csapatnak. Aki nem volt ott sajnálhatja!
Szép
volt
fiuk!!!                                                                                                       Apa43

2009-11-10 Pentelei Aszuk. Aki tavaly tavasszal végig verte a mezőnyt és 3. helyen végzett.
Igaz volt nekik egy Balaskójuk. Most se Balaskó se szerencséjük nem volt. Az idő járás mondhatni „katasztrofális” Szakadó eső hideg. A játék egy vizi labdához hasonlított. Nem egyszer tréfált meg bennünket is a víz. Még a hazadadás is meg állt a vízben. Bár kérdés nem fért hozzá ki volt jobban felpörögve. Kapus posztot pótolva két fiatalnak is köszönhetően a mérkőzést 6-3-ra nyertük. A csapat legeredményesebb játékosa ezen a meccsen Dana, felajánlotta a góljait a betegeskedőknek. Szép volt Dana Szép volt fiuk!
Hajrá Ipartelep!
Apa43

2009-11-13 Péntek. Ma kinek lesz szerencséje ?! Kérdezhetnénk. Az ellenfél a Corner Police Eddig a csapat még szabadtéren soha nem tudta legyőzni az ellenfelet. Mindenki tudta egy meccs sem volt velük ami zökkenő mentes lett volna. Mindenkitől azt kértük játék legyen és az eredményekért „álljon bosszút” ne keménykedjen senki akkor meg lesz. Tartalékosan a sok betegség és elfoglaltságok miatt álltunk fel. Kapus posztot régi kapusunk bevállalta,és most el is tudott jönni. Nem kezdtünk valami fényesen bár az első gólt mi szereztük. K. Laci jóvoltából. Aztán druszája  két hibájából az ellenfél vezetett.  Na ez volt nehéz. Képes lett volna szét rúgni a focit csak hogy megnyerje a mérkőzést. Aztán a fiatalok lelkesedésének akarásának köszönhetően, mondhatnám simán lehoztuk a meccset. Ezzel bebiztosítva az őszi 2. helyet. Szép volt fiuk!                                                  Hajrá Ipartelep!

Apa43

2009-11-16 Utolsó bajnoki az idén. Ellenfél a Füredi Panzió. Többször nagy csatákat vívtunk már az ellenféllel. Nagy csatára lehetett számítani most is. Kemény párharcok voltak az első félidőben,aztán az ellenfél kihasználta a lehetőségét es 1-0-val mentünk a szünetre. Az ellenfél kapusának több dolga volt mint Janinak de jó napot fogott ki. A második félidő megint mint már nem először a fiataloké volt. Lelkesedésük és egy kis szerencséjük is volt. De a dicsőséget nem vesszük el tőlük. A mérkőzést 2-1-re megfordították. Így biztos erős 2. helyen zártuk az őszt. Az évet értékelve, nem számítottunk ilyen jó helyezésre. Grat. A csapatnak, és jó pihenést. Hajrá Ipartelep!