01
02
<<   >>

A III.Teremligáról

III.-dik Teremliga III-dik forduló. IPARTELEP : Nepál FC 2:2 Gól: Németh Tamás; Rátkai Totó.

Hát az eddig 100%-os címvédővel nem ígérkezett egy könnyű kis mérkőzésnek a hétvégi derbink. Kicsit vereség szagú volt a levegő,a sok hiányzó véget /Sztarek;Dani; Karcsi; Bandi és a sérült Tomi./,de mindenki fogadkozott és bíztunk a "régi, új" kapusunkban a Gódány Zotyában.
Hát a várt forgatókönyv szerint indult a meccs. Beszorítottak bennünket. Aztán 5 perc után, amiben volt némi szerencsénk is elkezdtek játszani a srácaink. A Buci a Börkével figyelmesebben fogták a támadóikat. A Totó a Káplár Lacival jól szűrt és kezdtek támadásokat építeni. A Nitrónak elég nehéz dolga volt elöl, mert egy magas erős védővel a nyakán kellet küzdenie. A Zotya is hozta a maga bravúrjait. Egyre jobban belejöttünk és észrevehető volt a csapaton, hogy elhiszik vannak olyan jók mint az A osztályból összeállt ellenfél. A félidő vége előtt pár perccel a Nitró megszerezte a vezetést egy börkével a kapussal szemben.1:0 A meglévő kevés cserével/Pinyő ; Atesz és Tás/ próbáltuk frissen tartani a csapatot és egy kontra után a Totó kettőre növelte elönyünket.2:0 Sajna ezután már nem tudtuk úgy tartani a labdát elöl és a spori is egymás után adta a szabikat a kapunk előtt az ellenfélnek. De tartottuk magunkat és az ellenfél már mást nem tudva kitalálni levitte a kapusát az utolsó 10 percre.Az első 5 percet hősiesen és a Zoli bravúrjaival még kibírtuk, de aztán minket is fenyegetet a futsal válogatott sorsa. Egy megpattanó a hálónkban kötött ki. 2:1Ez egy kicsit megfogta a csapatot és egy kapuelőtti kavarodásból egyenlitettek.2:2 Aztán még volt egy-egy lövés mindkét oldalon és vége lett a mérkőzésnek. A végén már megint nem voltunk szerencsések, pedig csak egy-két percre voltunk a bravúrtól. Azért büszkén pacsizhattunk az ellenféllel.

III-dik Teremliga II-dik forduló. IPARTELEP: Füredi Panzió 2:2 Gól: Németh Tamás; Sellei István.

A két csapat eddig mindig nagy csatát vívott egymással. Ez most sem volt másként. Nagyon jól kezdtünk és főleg a négy fiatalnak (Dana, Totó,Káplár L.;Börke) jóvoltából uraltuk a játékot. Ha véletlenül elértek a kapunkig a Jani mindig ott volt. Sajna sok és szép támadásunk végén a játékszer nem talált utat a kapuba. Aztán a szokásos figura következett. Egy apró figyelmetlenség és máris 0:1. Aztán elkezdtünk cserélgetni és meg is akadt a játék, de egy szögletet sikerült gólra váltani. A Karcsi beadását a Nitró egyből bevágta. 1:1. A második félidőben megint sikerült játékban az ellenfél fölé kerekedni, de csak egy gólt sikerült szereznünk. A Totó elemi erejű lövése a felsőlécről pont a kapu elé érkező Tás elé pattant és az ő lövése a kapuba landolt. Folyamatos cserékkel biztosítottuk mindenki a játék lehetőséget. Hát a formák ingadozok csapaton belül és a ritmust sem vette még fel mindenki, de az előzőhöz képest sokkal jobb volt a játék. Azért a végén sajna nem őrülhettünk, mert egy olyan gólt kaptunk, hogy a szilveszteri vicces összeállításban biztos benne lenne. Három játékosunk állt a kapunktól fél méterre és a tiki-taki végén a kapunkba gurult a labda 2:2. Sajna a hátralévő másfél percben már nem tudtunk változtatni. Így X-re hoztuk a mérkőzést. Következő vasárnap egy A osztályos játékosokból verbuvált csapat lesz az ellenfél. Ha jól tudom ők a címvédők. Azért persze győzni megyünk. HAJRÁ IPARTELEP!

BÚÉK! Az IPARTELEP csapata megkezdte a felkészülést a tavaszi fordulókra. A III-dik teremligának nevezett 9 hetes tornán indultunk a múlt hétvégi kezdettel.(2010.01.03) Sajnos várható eredménnyel. Az első mérkőzésen kikaptunk 5:2-re a Varázsképtől./Gól: Vizi Dániel ; Rátkai Attila/ A csapaton meglátszott a másfél hónapos kihagyás és a karácsony. Persze ennek a mérkőzés sorozatnak számunkra az a lényege, hogy minden téren felkészüljünk a tavaszra. Mi igy is állunk hozzá és nem igazoltunk vendégjátékosokat a tornára. A többi csapat élt ezzel a lehetőséggel és szerződtetett jó és jobb játékosokat. Nálunk csak egy új ember van . Ő most érte el azt a kort, hogy kipróbálhassuk a felnőttek között.A debütálása 1 góllal sikeredett, de azért még van hol és miben fejlődnie. Bár kinek nincs? Atesz üdv a csapatban! Szerintünk nem a mindenáron győzelem a fontos, hanem, hogy tavaszra kész legyen a csapat. Sajna van már sérültünk is és többen még gyógyulóban vannak, de reméljük a tavaszi rajtra mindenki kész lesz és egészséges. Most hétvégén szünet lesz, a teremben más tornát rendeznek, de 17-én ismét pályára lépünk. Reméljük több sikerrel és sérülés mentesen. HAJRÁ IPARTELEP!